Зустріч з польськими науковцями присвячена майбутньому мережевого суспільства.

13 грудня 2017 року, в рамках 72-ї науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, пройшла зустріч присвячена майбутньому мережевого суспільства. Отримати нові знання прийшли як студенти усіх спеціальностей, так і викладачі.
Усім відвідувачам були представленні останні роботи в сфері мережевого суспільства представниками Польської делегації. Серед них:
викладачі Академії ім. Яна Длугоша в Ченхстове Беата Пауліка та Єва Бітнер, Педагогічного університету ім. Комісії Народної Освіти в Кракові – Марек Стіч та Окуліч-Козарін Валерій і Окуліч-Казаріна Тетяна -викладач Честочовского університету Технологій.

konf3  Зустріч з польськими науковцями присвячена майбутньому мережевого суспільства. konf3konf2  Зустріч з польськими науковцями присвячена майбутньому мережевого суспільства. konf2