Зустріч студентів випускних груп Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ОНАЗ ім. О.С.Попова з представниками Банку «Південний»

25.02.2019 відбулась партнерська зустріч студентів випускних груп Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ОНАЗ ім. О.С.Попова, спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент», із представниками Банку «Південний».

На зустрічі було презентовано основні напрямки роботи та досягнення компанії; надано перелік вакансій «Молодшого спеціаліста за договором підряду» у відділ центрального сховища Банку «Південний»; сформульовано основні побажання працедавця щодо компетентностей майбутніх працівників.

Інститут економіки та менеджменту висловив подяку представникам Банку «Південний»: керівнику відділу централізованого сховища Пранкевич Жанні Миколаївні, старшому економісту Департаменту супроводження операцій управління супроводження операцій юридичних осіб Фурман Юлії Петрівні за цікаві факти та пропозицію першого робочого місця випускникам академії.