Зустріч представників ОНАЗ ім. О.С. Попова зі студентами Одеського автомобільно-дорожнього коледжу.

07.11.2018 року відбулась чергова партнерська зустріч представників ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова зі студентами Одеського автомобільно-дорожнього коледжу.

Студенти випускних груп ОАДК ОНПУ ознайомились зі спеціальностями та спеціалізаціями Академії зв’язку та були приємно вражені сприятливими умовами вступу до ВНЗ.

Перед студентами випускних груп з промовою виступили:

• директор ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С.Попова, к.е.н., професор, Захарченко Л.А.;

• заступник директора ННІ ЕтаМ ОНАЗ ім. О.С.Попова по заочному відділенню, ст. викл. каф. М та М – Богатирьова Л.Д.;

• відповідальна за профорієнтаційну роботу ННІ ЕтаМ ОНАЗ ім. О.С.Попова, к.ф.н., ст.викл. каф. М та М – Бондаренко О.М.;

• відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри ЕТ та УП ННІ ЕтаМ ОНАЗ ім. О.С.Попова, к.е.н., доц. каф. ЕТ та УП – Бобровнича Н.С.