«Зірка Академії- 2018» в ОНАЗ ім. О. С. Попова!

3 квітня 2018 року в Актовій залі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся яскравий та емоціональний конкурс «Зірка Академії-2018».
В шоу приймали участь 9 гарних, чарівних і талановитих дівчат, які не побоялися вийти на сцену та показати себе.
Ведучими заходу були – Анастасія Кузьміна та Владислав Андріанов.
На перемогу в конкурсі претендують всі дівчата, але вибрати потрібно тільки одну Зірку. І Вирішувати цю нелегку задачу довелося журі конкурсу.
Голова журі – Петро Воробієнко – ректор Академії;
члени журі: Фарід Нахлі – Кординатор програм Зонального відділення Міжнародного союзу електрозв’язку для країн СН;
Марина Романова – журналіст телеканалу «112 Україна»;
Вадим Каптур –проректор з наукової роботи;
Олександра Дюрягіна – начальник відділу кадрів;
Кирило Волков – професійний фотограф, діюча модель агентства «Роял Фемелі Моделс».
Першим виступом учасниць конкурсу стало неймовірне дефіле-танець, в якому учасниці демонстрували свою красу, харизму та пластичність.
Наступний виступ – конкурс талантів. Конкурсантки заворожували журі та глядачів своїм голосом (Чащіна Ірина з вокальним номером і танцем тіней та Жанталай Ілона з піснею «Skyfall»), своєю пластичністю і ніжністю в соло-танеці (Шміголь Тетяна та Горбачова Ганна) креативністю, гумором та почуттям ритму (Леонова Олександра, Богаченко Анастасія, Прошкіна Яна), дивували несподіваними фокусами (Грабовська Аліна) та неймовірним масовим танцем тварин (Карасьова Ірина).
Наступним виходом дівчат, в якому вони демонстрували на сцені свою гнучкість та почуття ритму був запальний загальний танок.
І останім, найочікуванішим для всіх конкурсом стало філе учасниць в вечірніх сукнях.
А поки журі вирішувало хто вдягне корону та отримає титул Зірки Академії-2018, для всіх глядачів заспівала пісню «Hallelujah» учасниця
проекту «Голос Країни» –Даніель Клеуліна Жоельма.
У нелегкій боротьбі краси, інтелекту та таланту звання «Зірка Академії – 2018» та «Міс Шарм» виборола Горбачова Ганна – студентка ННІ Інфокомунікацій та програмної інженерії.
І-ю Віцеміс, Міс Артистизм та Міс Глядацьких симпатів стала Чащіна Ірина – студентка ННІ Проблем інформаційного суспільства.
Титул ІІ Віцеміс та Міс Романтика виборола студентка ННІ Радіо, телебачення та інформаційної безпеки – Шміголь Тетяна.
Грабовська Аліна – Міс Креативність
Жанталай Ілона – Міс Грація
Богаченко Анастасія – Міс Елегантність
Карасьова Ірина – Міс Дружба

Прошкіна Яна – Міс Чарівність
Леонова Олександра – Міс Екстравагантність
Всі учасниці отримали пам’ятні подарунки та незабутні емоції.
Вітаємо переможниць!

IMG_20180403_155355280  «Зірка Академії- 2018» в ОНАЗ ім. О. С. Попова! IMG 20180403 155355280IMG_20180403_154602546  «Зірка Академії- 2018» в ОНАЗ ім. О. С. Попова! IMG 20180403 154602546IMG_20180403_152850943  «Зірка Академії- 2018» в ОНАЗ ім. О. С. Попова! IMG 20180403 152850943