В Одесі з 18 до 22 грудня відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018». Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Конкурс «Вчитель року» проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, професійної майстерності, популяризації кращих педагогічних здобутків та пропагування передового педагогічного досвіду у районах і містах області. Переможці по номінаціях, обласного етапу будуть представляти Одещину на Всеукраїнському фіналі. Проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» традиційно проходить за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та особисто голови Одеської обласної державної адміністрації.
Завідувач кафедри фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова, к.п.н. Сергій Галюза очолював фахове журі в номінації «Фізична культура». Конкурсанти, вчителя фізичної культури закладів середньої освіти, змагалися у 6 випробуваннях – «Урок», «Практична робота», «Навчальний проект», «Психологічне тестування», «Фахове тестування» та «Методичний практикум». Як відмітив Сергій Галюза: «Рівень підготовки вчителів до конкурсу був високий, а самі фізруки були досвідченими фахівцями та спортсменами з великими досягненнями. Тому оцінювати було дуже цікаво. Місія фахового журі є дуже відповідальною. Важко обрати найкращого серед кращих. Але все ж таки були обрані переможець та призери. Тепер потрібно їм добре підготуватися і гідно представити Одещину на всеукраїнському етапі конкурсу! Ми бажаємо їм успіху».

5  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 56  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 6

4  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 4 3  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 3

2  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 2 7  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 7

1  Завкафедрою фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова в журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2018» 1