Засідання VI секції «Економіки та управління» LXXIII науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова

12 грудня 2018 року відбулось засідання VI секції «Економіки та управління» LXXIII науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Із вітальною промовою виступила голова секції к.е.н., проф., директор ННІ Е та М Захарченко Л. А. На засіданні секції біло представлено 17 тез доповідей.

Особливо відзначили доповідь гостя конференції Okulicz-Kozaryn W. з Краківського педагогічного університету ім. Національної Комісії з питань освіти у Кракові (Польща) на тему: «Дві базові умови для формування державної кадрової політики у галузі місцевого самоврядування».