Засідання VI секції «Економіка та управління» 74-ої науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ОНАЗ ім. О. С. Попова

г

рудня 2019 року відбулося засідання VI секції «Економіки та управління» 74-ої науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ОНАЗ ім. О. С. Попова.

Із вітальною промовою, з приводу відкриття роботи секції, виступила заступник директора з навчальної роботи ННІ Е та М доц. Тардаскіна Т. М.

На засіданні секції було представлено 8 тез доповідей. За актуальність та значущість були відзначені доповіді:

• аспіранта кафедри ЕП та КУ Калашнікова Романа В’ячеславовича на тему «Основні вимоги щодо технічного забезпечення управлінських процесів», науковий керівник – д.е.н., доц. кафедри ЕП та КУ Петрашевська А. Д. ;

• студента 4-го курсу, спеціальності «Менеджмент» Мітрова Петра Олександровича на тему «Дуальна освіта як складова інноваційного розвитку закладів вищої освіти сфери економіки та управління», науковий керівник – доц. Бондаренко О. М.