ЗАСІДАННЯ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  Д 41.816.02

ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

початок о 11:00 годині

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Косован Григорій Васильович за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації

Тема дисертації “Cинтез генераторів псевдовипадкових послідовностей із нелінійною динамікою для захисту інформації в телекомунікаційних системах”

Науковий керівник – Кушнір Микола Ярославович, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Міністерство освіти і науки України).

Офіційний опонент – Толюпа Сергій Васильович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри кібербезпеки та захисту інформації (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України).

Офіційний опонент – Корчинський Володимир Вікторович, доктор технічних наук, доцент, доцент кафедри інформаційної безпеки та передачі даних (Одеська національна академія з’язку ім. О. С. Попова, Міністерство освіти і науки України).

З дисертацією можна ознайомитися

в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова.