Взаємодія для розвитку фізкультури та спорту!

8 лютого 2017року ОНАЗ ім. О.С. Попова офіційно відкрила оновлену спортивну залу №2 (Гуртожиток №2, вул. Старопортофранківська, 71-б) для занять дзюдо та самбо!

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова спільно з Комунальним закладом «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №4» в рамках договору про співпрацю у сфері розвитку дитячого та студентського спорту презентували оновлену спортивну залу! Право перерізати червону стрічку було надано Голові опікунської ради КЗ КДЮСШ №4, депутату обласної ради Юрію Маслову та ректору ОНАЗ ім. О.С. Попова, професору Петру Воробієнко. На святковій церемонії відкриття були присутні студенти та викладачі академії, учні та тренери спортивної школи, батьки учнів. Кращі учні-дзюдоїсти здивували всіх присутніх ефектним показовим виступом.

Треба відзначити великий об’єм виконаної роботи директором КЗ КДЮСШ №4 Олегом Бойчуком, завідувачем кафедри фізичного виховання, к.п.н. Сергієм Галюза та старшим викладачем кафедри ФВ Сергієм Діскаленко.

Відтепер в оновленій залі є необхідні умови для занять дзюдо, самбо, боксом та іншими видами єдиноборства.

Запрошуємо студентів академії на заняття! Будьте здорові та займайтесь спортом!

39  Взаємодія для розвитку фізкультури та спорту! 3938  Взаємодія для розвитку фізкультури та спорту! 3810  Взаємодія для розвитку фізкультури та спорту! 102  Взаємодія для розвитку фізкультури та спорту! 2