Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

24 лютого 2016 року в Одеській національній академії зв’язку пройшла зустріч з громадським діячем та активістом Євромайдану в Одесі, отаманом «Чорноморського Гайдамацького З’єднання», правозахисником та співавтором наукових видань з історії Південної Одеси – Сергієм Гуцалюком, учасником бойових дій на Сході України – Олександром Голопотелюком та керівником Центру патріотичного виховання молоді «Гайдамацька Січ» – Вадимом Кіровим. Зустріч зі студентами Академії була присвячена вшануванню подвигу учасників Революції гідності й увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова! zustrich 20 1 Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова! zustrich 20 6

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова! zustrich 20 5

Сергій Гуцалюк, історик за фахом, розповідав студентам Академії про необхідність розвитку національної свідомості та духовного потенціалу молоді. Наголошував на важливості побудови України як демократичної та економічно розвиненої держави.

Про нелегкі часи на полі бою Сходу України розповідав Олександр Голопотелюк. Від імені військових Олександр висловлював подяку волонтерам, які не лишились байдужими та допомагали військовим України, забезпечували їх необхідними речами, надавали підтримку. Спеціально для зв’язківців учасник бойових дій розповідав про значну роль радіостанцій, завдяки яким було збережено багато життів.

Керівник Центру патріотичного виховання молоді «Гайдамацька Січ» – Вадим Кіров розповідав про діяльність таборів для дітей та юнацтва « Гайдамацька Січ », де вчать любити свою землю , свій народ , свою культуру і традиції , вчать бути захисниками своєї Батьківщини і берегинями свого роду . Розповідав про важливість такої роботи, адже в українців поступово відбирали звичай готувати з хлопців воїнів і захисників.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова! zustrich 20 7

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, студенти уважно слухали, цікавились та після відповідей на запитання зробили спільні фото напам’ять.

З метою гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова організували тематичну книжкову виставку, а куратори академічних груп провели лекції-бесіди зі студентами та почали заняття з хвилини мовчання.