Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова

26 лютого 2019 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності. Саме 20 лютого 2014  року є переломною датою для всього українського народу.

Викладачі та студенти академії зустрілися з учасниками АТО Сергієм Гуцалюком і Олександром Голопотелюком. Громадські діячі розповіли присутнім про події 2014 року, що відбулися тоді на території нашої Батьківщини, а саме: про трагічні події в історії незалежності України, що сталися в Києві 18-20 лютого 2014 року,  анексію Криму Росією, початок війни на Сході України, подіїї 2 травня в Одесі.

Викладачі та студенти мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання. Олександр Голопотелюк і Сергій Гуцалюк побажали студентам успіхів у навчанні, адже саме вони – майбутнє Української держави.

Також гості відвідали музей Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

У читальній залі бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова було презентовано книжкову виставку, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.