Всеукраїнська олімпіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова

23 лютого 2017 року між Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова та Фізико-математичною гімназією м. Сарни Рівненької області відбувся Інтернет-зв’язок.

Керівники навчально-наукових інститутів Академії запросили учнів Сарненського району взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з «Української мови та літератури», «Фізики та математики» (zno.itlab.net.ua), ІІ тур якої відбудеться 14 та 15 квітня 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова.

З боку академії виступили директор Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту Захарченко Л.А., директор ННІ Інфокомунікацій та програмної інженерії Стрілковська І.В., завідувач кафедри лінгвістичної підготовки Пономаренко І.В., керівник НВЦ ПКП та ВП Гапанович Я.В., професор кафедри ІБ та ПД Коринський В.В., провідний фахівець НВ Павлюченко О.С. щодо наявних  існуючих переваг порівняно з іншими ЗВО, особливостей вступу абітурієнтів на навчання до академії, створення сприятливих умов для розвитку студентів.

З боку гімназії виступив директор гімназії Шепель Тамара Степанівна, яка розповіла про напрями взаємодії Сарненської гімназії та академії і подякувала за співпрацю!

DSC_5505  Всеукраїнська олімпіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова DSC 5505DSC_5504  Всеукраїнська олімпіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова DSC 5504DSC_5503  Всеукраїнська олімпіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова DSC 5503