Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

7 квітня 2016 року  в спорткомплексі за адресою: м. Одеса, пров. Високий, 17, відбулось Спортивне свято Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, присвячене Всесвітньому дню здоров’я.

Головною подією свята став турнір з міні-футболу серед збірних команд Науково-навчальних інститутів, збірної команди іноземних студентів Академії та команди Коледжу зв’язку, яка вперше приймала участь в таких змаганнях. Команди були розбиті жеребом на дві підгрупи, де зіграли одна з одною по колової системі. Другі місця підгруп визначили кращу в матчі за 3-тє місце, а кращі команди підгруп змагались у фінальному матчі.

Цікавою виявилась боротьба за право грати у фіналі в Підгрупі «Б». У трьох команд ННІ ІК та ПІ, ННІ КТА та Л, ННІ РТ та ІБ після групових матчів між собою було по одній перемозі та по три бали. Команда ННІ РТ та ІБ отримала це право лише завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів!

Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE5 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE6
Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE7 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE9
Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE15 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE12

Після групових матчів було отримано наступні стикові фінальні поєдинки:

Матч за 3-те місце – ННІ ІК та ПІ : Зб. Ком. Іноземних студентів

Фінал – ННІ РТ та ІБ : ННІ Е та М

Між матчами настрій учасникам та глядачам підіймали запальними виступами дівчата з групи черлідінгу, під керівництвом Анастасії Денисової.

Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE10

У матчі за «бронзове» трете місце, «фаворити турніру» команда ННІ ІК та ПІ  перемогла Зб. Ком. Іноземних студентів з рахунком 4-0.

У фінальному матчі за перше місце змагалися команди ННІ РТ та ІБ з ННІ Е і М, в результаті напруженної гри перемогу отримала команда ННІ РТ та ІБ.

Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE26

Після фінального сигналу арбітру, з танцювальними номерами  виступили переможці міжвузівського фестивалю “Студентська Весна – 2016” в номінації “Велика хореографія”, хлопці та дівчата з танцювального гурта «Каденс», під керівництвом Ірини Книш.

В святковій частині спортивного заходу виступали з пісенними композиціями Ірина Чащіна, керівник Центру гуманітарної освіти та розвитку Академії та  Дмитро Павлюченков, який відповідав за звукове супроводження на спортивному святі.

Підсумкове розташування команд:

1.     Команда ННІ РТ та ІБ

2.     Команда ННІ Е та М

3.     Команда ННІ ІК та ПІ

4.     Збірна Команда іноземних студентів

5-6.         Команда ННІ КТА та Л, та команда Коледжу зв’язку

За підсумками змагань з міні-футболу були визначені кращі за номінаціями:

Кращий воротар – Кушнир Володимир, ННІ РТ та ІБ

Кращий захисник – Доронін Владислав, ННІ ІК та ПІ

Кращий нападник – Лещенко Андрій, ННІ Е та М

Кращий гравець турніру – Веремій Євген, ННІ РТ та ІБ

Ректор Академії зв’язку – Воробієнко Петро Петрович привітав та нагородив переможців й призерів змагань з міні-футболу та кращих по номінаціях.

Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE19 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE20
Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE21 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE22
Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE23 Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE24

Всесвітній день здоров’я в ОНАЗ ім. О.С. Попова!  D1 84 D0 BE D1 82 D0 BE25

Під завісу спортивного заходу ректор вшанував кращих спортсменів серед студентів Академії – вручив їм спортивні костюми з символікою Академії та премії за успіхи у спортивному житті.

Велику подяку висловлюємо партнерам нашого спортивного свята:

Мінеральна вода «Кривоозерівська» – забезпечили мінеральною водою учасників та глядачів;

«Арсенал-страхування» – застрахували всіх учасників під час змагань та надали річну безкоштовну страховку переможцям в номінаціях;

ФК «Чорноморець» – надали безкоштовні квітки на футбольний матч УПЛ «Чорноморець» – «Говерла» для учасників фінального матчу;

Інтернет-портал «Pobeda.od.ua» та телеканал «Репортер» – інформаційні партнери.

Треба відзначити також профком співробітників та профком студентів за допомогу в організації спортивного свята.