13-15 квітня 2016 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Інформаційна безпека».

cbef2406a0397a6fb041751731855dc7  Вітаємо з призовим місцем студента ННІ радіо, телебачення та інформаційної безпеки cbef2406a0397a6fb041751731855dc7

У олімпіаді прийняли участь студенти з багатьох вищих начальних закладів з Одеси, Києва, Львова, Миколаєва, Запоріжжя, Чернівців  та Дніпропетровська.  Вона проходила на протязі двох днів, за які учасникам слід було справитися із завданнями з 4 різних розділів інформаційної безпеки: криптографія, безпека комп’ютерних мереж і систем (БІКС), технічні засоби захисту інформації (ТЗІ), управління інформаційною безпекою (УІБ).

По закінченню олімпіади були підведені підсумки та визначені переможці. 15 квітня 2016 року відбулося урочисте нагородження переможців.

Студент Академії зв’язку, групи ІБ-3.01 ННІ РТ та ІБ Кандиба Олег, на олімпіаді зайняв 3 місце з дисципліни «Безпека інформаційних та комунікаційних систем». Вітаємо з чудовим результатом та бажаємо подальших успіхів!

DSC_0193  Вітаємо з призовим місцем студента ННІ радіо, телебачення та інформаційної безпеки DSC 0193

biks  Вітаємо з призовим місцем студента ННІ радіо, телебачення та інформаційної безпеки biks

biks2  Вітаємо з призовим місцем студента ННІ радіо, телебачення та інформаційної безпеки biks2