Вітаємо переможців та призерів змагань на першості Академії з волейболу серед студентів

25 травня 2016 року завершились змагання з волейболу на першість ОНАЗ ім. О.С. Попова. У відповідних змаганнях приймали участь 5 збірних команд: ННІ РТ та ІБ; ННІ КТА та Л; збірна ННІ Е та М – ННІ ПІС; ННІ І та ПІ (І); ННІ І та ПІ (ІІ). Всі команди грали між собою за коловою системою.

Украй напруженому протистоянні перше місце здобула команда ННІ І та ПІ (І), друге місце одержала команда ННІ І та ПІ (ІІ), третє місце завоювала команда ННІ РТ та ІБ.

Були відмічені кращі гравці турніру: за номінацією «кращим захисник» була нагороджена студентка ННІ Е та М Уманець Олена; кращим нападником був визнаний студент ННІ І та ПІ Шаповалов Владислав; кращим гравцем турніру став студент ННІ І та ПІ Марущак Дмитро.

Побажаємо нашим студентам наступних перемог!