Вітаємо переможницю в рейтингу « 100 успішних жінок Одеського регіону » – Стрелковську Ірину Вікторівну!

Директор Навчально-наукового інституту інфокомунікацій і програмної інженерії Одеської національної академії зв’язку ім. А.С. Попова, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України – Стрелковська Ірина Вікторівна посіла перше місце в онлайн-конкурсі «100 у спішних жінок Одеського регіону»!

Вперше в Одесі пройшов рейтинг «100 успішних жінок Одеського регіону» за ініціативи інформаційного агентства «Одеса-медіа». Експертною радою конкурсу було обрано 100 учасниць, які були оцінені за наступними критеріями: популярність, ступінь впливу в своїй сфері діяльності, кар’єрний ріст і займана посада, а також соціальна значущість і положення в суспільстві.

Результати онлайн-голосування були оголошені напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня, за якими переможницею та найуспішнішою жінкою Одеського регіону стала Стрелковська Ірина Вікторівна!

Щиро вітаємо Ірину Вікторівну та бажаємо великої наснаги, успіхів та досягнення поставлений цілей і нових висот!

«Щиро дякую за довіру всіх, хто підтримав мою кандидатуру в on-line голосуванні «100 успішних жінок Одеського регіону».
Я оцінюю свою перемогу, як перемогу всієї галузі телекомунікацій та програмної інженерії.
А Ваша довіра і підтримка, це перш за все успіх нашої галузі, адже якщо успішні люди, які працюють в ній, то безумовно успішна галузь.
Тому це успіх всіх зв’язківців. Я хочу запросити до нас в Академію, в Навчально-науковий інститут інфокомунікацій і програмної інженерії абітурієнтів 2016 року,
наш професорсько-викладацький колектив дозволить Вам стати справжнім успішним зв’язківцем або програмістом.»

І.В. Стрелковська