Вітаємо з Днем соціолога  України  Інститут проблем інформаційного суспільства!

Вітаємо з Днем соціолога України Інститут проблем інформаційного суспільства!

01.10.2019 в ОНАЗ ім. О.С. Попова відсвяткували  День соціолога  України.

Святковою програмою присутніх порадував Інститут проблем інформаційного суспільства, директором якого є Вєтрова Стелла Семенівна.

фото 1 [object object] Вітаємо з Днем соціолога  України  Інститут проблем інформаційного суспільства!          1

Відкрила виступ вокальним номером студентка ІІІ курсу, спеціальності «Соціологія» Анастасія Рожкова.

фото 2 [object object] Вітаємо з Днем соціолога  України  Інститут проблем інформаційного суспільства!          2

Також студенти І – ІІІ курсів Інституту проблем інформаційного суспільства подарували гостям танець у стилі street-dance.

Яскравим завершенням святкової програми став романтичний танець ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова Воробієнка Петра Петровича.

IMG_20191001_111127 [object object] Вітаємо з Днем соціолога  України  Інститут проблем інформаційного суспільства! IMG 20191001 111127