Вітаємо з баскетбольною «БРОНЗОЮ» Південної ліги міста Одеса!

З жовтня 2019 року до червня 2020 року, з перервою на карантин, тривали баскетбольні змагання Південної ліги м. Одеса, в яких взяла участь команда «НІКА-ОНАЗ».

У складі команди виступають студенти Коледжу зв’язку та інформатизації, студенти й випускники Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. Тренує команду старша викладачка кафедри фізичного виховання ОНАЗ ім. О. С. Попова Поліна Шандіцева.

19 червня 2020 року в спортзалі «Динамо» відбувся матч за третє місце у Південній лізі м. Одеса. Команда «НІКА-ОНАЗ» зустрілася з «SOCIAL PROMOTION» та перемогла в напруженій боротьбі з рахунком 50:48!!!

Вітаємо баскетбольну команду «НІКА-ОНАЗ» та всіх представників ОНАЗ ім. О.С. Попова у її складі, з «бронзою» міських змагань!

Студенти КЗІ, гравці команди – Володимир Балтажи, Микита Ракунін, Микита Камінський.

Студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова, гравці команди – Олег Терентьєв, Дмитро Фролов, Богдан Шпика.

Випускник академії зв’язку, директор та гравець команди Олексій Камінський.