Вітаємо переможця міського конкурсу  на  «Кращий інноваційний проект»  Володимира Пилявського

Вітаємо переможця міського конкурсу на «Кращий інноваційний проект» Володимира Пилявського

19.11.2018 в Одеській міськраді підвели підсумки конкурсу на «Кращий інноваційний проект», у якому взяв участь старший науковий співробітник Науково-дослідного центру телекомунікаційних систем та мереж зв’язку ОНАЗ ім. О.С. Попова Володимир Пилявський.

Реалізований проект «Розробка системи управління і передачі інформації із застосуванням адаптивних технологій в каналах відеозв’язку військово-цивільного призначення» Володимира Пилявського посів перше місце в номінації «Успішний старт інноваційного проекту». Ця розробка дозволяє «стискати» відеофайли у 60 разів краще, ніж це роблять інші подібні системи. Це дозволить зменшити час передачі відео без значної втрати якості. Частиною проекту також стала вдосконалена система стільникового зв’язку і розробка адаптивних антен для 5G зв’язку – їх характеристики змінюються в залежності від зміни зовнішніх або внутрішніх факторів.

 

Владимира-Пылявский-получат-нарграду [object object] Вітаємо переможця міського конкурсу  на  «Кращий інноваційний проект»  Володимира Пилявського