Вітаємо переможців конкурсу студентських робіт англійською мовою з економіки та менеджменту

16 травня 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за ініціативою кафедри економіки підприємства та корпоративного управління Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту та підтримкою фонду “Thelma J. Stischer Foundation” (США) відбувся Конкурс студентських робіт «Інноваційні рішення в економіці – молодь говорить». Конкурс з економіки та менеджменту проводився англійською мовою за двома рівнями підготовки – бакалавр та магістр.

image001  Вітаємо переможців конкурсу студентських робіт англійською мовою з  економіки та менеджменту image001 1

У конкурсі взяли участь студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеського національного університету І.І. Мечникова та  Одеської національної академії харчових технологій.

На магістерському рівні перше місце розділили студенти п’ятого курсу Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова ННІ Е та М Гринько Анна та Одеської національної академії харчових технологій Пащина Анна, які представили результати власних досліджень за темами «Мотивація працівників як фактор розвитку сучасного підприємства» та «Формування організаційної структури управління ПАО «Одесакондитер» на основі логістичних принципів».
image002  Вітаємо переможців конкурсу студентських робіт англійською мовою з  економіки та менеджменту image002

На бакалаврському рівні перемогла студентка четвертого курсу Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова ННІ Е та М Гайтан Анастасія, яка представила результати досліджень на тему «Перспективи розвитку краудфандингу в Україні».
image003  Вітаємо переможців конкурсу студентських робіт англійською мовою з  економіки та менеджменту image003