Виставка до 100-річчя академії

Виставка до 100-річчя академії

Бібліотека ОНАЗ ім. О. С. Попова до 100-річчя заснування академії організувала виставку-огляд “Історія ОНАЗ ім. О. С. Попова в публікаціях”.
На виставці представлені матеріали, які освітлюють історію започаткування та розвитку нашої академії, починаючи з публікацій 50-х років минулого сторіччя і до сьогодення. Представлені книги: “Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова: вчора і сьогодні”, видана до 75-ти річчя академії; “Піонер телекомунікаційної освіти та науки” – до 90-річчя; “Флагман телекомунікаційної освіти та науки” – до 100-річчя ОНАЗ ім. О. С. Попова.
Також представлена книга А. Бузіян та Н. Карай “Идём на телек”, в якій розповідається про внесок нашої академії в започаткування та розвиток одеського телебачення, видання “Золотые страницы выпускников” у 2-х томах, де представлені біографії та досягнення випускників академії. Також про ОНАЗ багато писала періодична преса. Представлені статті з журналів “Вища освіта України”, “Вища школа”, “Электросвязь”, “Праці УНДІРТ”, газет – ДК “Зв’язок”, “Вечерняя Одесса”, “Поштовий вісник”, “Деловая Одесса”, “Комсомольская правда в Украине”, “Юг”, “Одесская жизнь”.