Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів

Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів

Викладачі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова Русу Олександр Петрович, Єрикаліна Тетяна Миколаївна, Леспух Тальвіна Юрєвна та директор київської філії Центру енергоефективності та енергоменеджменту ОНАЗ ім. О.С. Попова Коробко Володимир Васильович одними із перших в Україні пройшли навчання для тренерів енергоаудиторів за програмою «Підготовка енергоаудиторів для роботи із Фондом енергоефективності», що проходили в Одесі на протязі жовтня 2019 року.

Навчання провадилося у рамках спільного проекту Фонду енергоефективності та Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) «Університети – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності», урочисте відкриття якого відбулося весною 2019 року. У рамках цього проекту провідні українські та закордонні енергоаудитори майже два тижні ділилися із слухачами курсів своїм досвідом проведення енергоаудитів житлових та громадських будівель та особливостями отримання фінансування із Фонду енергоефективності на їх термореновацію.

DSC_0405 [object object] Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів DSC 0405

 

Перша частина проекту включає проведення навчання усього п’яти груп викладачів українських закладів вищої освіти, яке відбудеться у містах Київ, Львів, Дніпро, Харків та Одеса, що робить ці курси унікальними. Ще однією особливістю цих курсів є можливість не тільки слухати кваліфікованих енергоаудиторів, а ще ділитися власним досвідом та пропонувати свої пропозиції по збільшенню енергоефективності будівель.

DSC_0345 [object object] Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів DSC 0345

 

Ключовим моментом навчання було проведення обстежень двох одеських багатоповерхівок, під час якого слухачі мали нагоду не тільки оцінити стан їх огороджувальних конструкцій та інженерних систем, а ще й під час обстеження дахів помилуватися ранковою Одесою із висоти пташиного польоту.

Кульмінацією курсів було проведення іспитів за результатами яких викладачам ОНАЗ ім. О.С. Попова було урочисто вручені сертифікати про успішне завершення навчання.

DSC_0375 [object object] Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів DSC 0375

Тепер викладачі нашої академії є одними із небагатьох в Україні, хто пройшов подібне навчання та має відповідні сертифікати, що тільки поліпшить якість курсів підготовки енергоаудиторів, що будуть створені в ОНАЗ ім. О.С. Попова найближчим часом.

DSC_0443 [object object] Викладачі ОНАЗ ім. О.С.Попова одними із перших в Україні пройшли навчання на тренерів для підготовки енергоаудиторів DSC 0443