VІІІ Міжнародна науково-практичної конференція  “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”

VІІІ Міжнародна науково-практичної конференція “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”

26.03.2019 відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”.

З вітальною промовою виступив проректор із наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова, к.т.н., Каптур В.А.

Також 26 березня 2019 р. відбулося пленарне засідання, в рамках якого виступили:

1. Вєтрова Стелла Семенівна к.cоц.н, ст.викл. каф. ПС та СК ОНАЗ ім. О.С. Попова. Доповідь на тему: «Імідж організації як складова соціального управління ЗВО»

2. Орлов Василь Миколайович д.е.н., проф. зав. каф. ЕП та КУ і Ободовський Юрій Васильович аспірант каф ЕП та КУ, ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова. Доповідь на тему: «Передумови формування механізму трансформації структур управління»

3. Гурченко Катерина Вікторівна студентка IV курсу, спеціальність «Економіка підприємства» ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова. Науковий керівник – к.е.н, доц. каф. ЕП та КУ Бірбіренко Світлана Сергіївна. Доповідь на тему: «Головні напрямки діяльності підприємства»

4. Островський Семен Сергійович, студент VI курсу ННІ ІКПІ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Науковий керівник – к.т.н., доц., каф. ІТ Єгошина Ганна Анатоліївна. Доповідь на тему: «Створення високодоступних веб-служб за допомогою постачальників хмарних послуг»

5. Єгошина Ганна Анатоліївна к.т.н., доц., каф. ІТ та Шестопалов Вадим Олегович cтудент VI курсу ННІ ІКПІ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Доповідь на тему: «Машинне навчання та штучний інтелект в проблемі кредитного скорингу»

Із завершальною промовою виступила директор ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова, к.е.н., проф. Захарченко Л.А.