Відзнака Комітету ФВ та спорту МОН України!

4 вересня 2019 року в Одесі, пройшла нарада завідувачів кафедр фізичного виховання і спорту та керівників спортивних клубів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитацій Одещини.

Організатором виступило Одеське обласне відділення (філія) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Під час наради було обговорено програму, регламент та організаційні питання проведення ХХVІІІ Обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІVр. а. у 2019-2020 навчальному році. Також начальник Одеського обласного відділення Олександр Тулунжи, нагородив почесними грамотами та медалями комітету деяких представників закладів вищої освіти. Завідувач кафедри фізичного виховання Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, доктор філософії у галузі педагогіці Сергій Галюза був відзначений за багаторічну сумлінну працю у справі розвитку фізичного виховання і спорту серед студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи!

Керівництво та колектив ОНАЗ ім. О.С. Попова вітає Сергія Галюзу та бажає сил і наснаги в подальшій роботі!