Відкриття студентського відділення Міжнародної організації IEEE.

IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) – Міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер у галузі розроблення стандартів із електроніки та електротехніки.

IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп’ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів, проводить на рік понад 300 великих конференцій.

Одним із найвідоміших напрямків роботи організації є розроблення стандартів (IEEE 802.11 – Wi-Fi, 802.3 – Ethernet, 802.15.1 – Bluetooth та багато інших).

Основні переваги створення цього відділення:

• доступ до останніх наукових досліджень та результатів, які знаходяться в електронній бібліотеці IEEE Xplore Digital Library;

• можливість запросити провідних іноземних лекторів для проведення лекцій студентам ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• можливість проводити міжнародні тренінги, семінари та конференції під егідою IEEE на базі академії. Тези доповідей на конференціях IEEE потрапляють в електрону базу IEEE Xplore Digital Library, що індексується науково-метричними базами Scopus та Web of Science.

До складу відділення O.S. Popov Odessa national academy of telecommunications IEEE Student Branch входять співробітники та студенти Інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки:

• Student Branch Chair: Сергій Сідень

• Vice-chair: Петро Дутка

• Secretary & Treasure: Світлана Кійко

• Student members: Євген Гордішевський, Роман Фокін, Олеся Гуменна, Андрій Тіхонов, Олег Донченко, Ростислав Биков, Гліб Бережний, Єлизавета Тертична, Ілля Кобзар.

Наступним кроком є відкриття осередку IEEE в галузі телекомунікацій – Communication Society Chapter.

Бажаємо плідної праці створеному відділенню та високих досягнень!