Відкритий турнір із волейболу присвячений Дню перемоги

(14.05.2019)

Уперше в стінах ОНАЗ імені О.С. Попова відбувся І Відкритий турнір із волейболу присвячений Дню перемоги. У відповідному заході взяли участь команда студентів та дві команди випускників ОНАЗ ім. О.С. Попова.

У запеклій боротьбі перемогу здобули більш старші за віком випускники (2007-2012 рр. випуску), друге місце посіли випускники 2013-2018 рр. випуску, почесне, третє місце, посіла студентська збірна команда академії.

Було відмічено кращих гравців у номінаціях: «Кращий гравець» – Грабець Тарас; «Найкорисніший гравець» – Бердник Олексій; «Кращий захисник» – Коровкін Володимир; «Кращий нападник» – Марущак Дмитро; «Кращий гравець, що блокує» – Бондаренко Олег та «Кращий гравець, що подає подачу» – Дегтярьов Влад.

Незважаючи на те, що були переможці та переможені, турнір пройшов у дружній атмосфері, всі учасники отримали задоволення від спортивної боротьби та спілкування. Випускники академії, які в різні роки відстоювали честь рідного навчального закладу, згадували здобуті пліч-о-пліч перемоги та поділились дорогоцінним досвідом зі студентами. Усі присутні висловили побажання проводити відповідний турнір на регулярній основі.

Також рекомендуємо Вам магазин промокодом і акцій на кожен день okBery.com.
Купивши промокод можна значно заощадити при покупці устройсва а приємним бонусом буде можливість безкоштовно отримати крутий приз (від iPhone X до крутого ігрового ноутбука) акції та конкурси проходять кожен день!
Заходьте і беріть участь в акції okBery.com