«Весняний ярмарок вакансій-2019» в ОНАЗ ім. О. С. Попова

03.04.2019 в актовому залі ОНАЗ ім. О.С. Попова  відбувся урочистий захід  -«Весняний ярмарок вакансій-2019», в якому брали участь представники підприємств Одещини, викладачі та студенти академії. З урочистою промовою виступив ректор академії Петро Петрович Воробієнко.
Студенти ознайомилися з особливостями діяльності підприємств та отримали можливість працевлаштування за оголошеними підприємцями вакансіями.

Зустріч відбулася в теплій та дружній атмосфері.

Говорячи про перемогу, також рекомендуємо Вам магазин промокодом і акцій на кожен день okBery.com.
Купивши промокод можна значно заощадити при покупці устройсва а приємним бонусом буде можливість безкоштовно отримати крутий приз (від iPhone X до крутого ігрового ноутбука) акції та конкурси проходять кожен день!
Заходьте і беріть участь в акції okBery.com