В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром

3 вересня 2016 року в урочистій обстановці відбулася презентація скелелазного стенду в Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова!

3 вересня 2016 року в урочистій обстановці відбулася презентація скелелазного стенду в Одеській національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. У вітальному слові ректор ОНАЗ – професор Петро Воробієнко зазначив, що в стінах Академії велику увагу приділяють фізичному вихованню студентів, подякував ініціаторам даного проекту – завідувачу кафедри фізичного виховання, доценту Сергію Галюзі, майстру спорту з льодолазання Ользі Гуз та керівнику Південного представництва Міжнародного фонду «Відродження» – Євгену Попову. Ректор висловив упевненість в тому, що скеледром принесе багато користі не тільки студентам Академії, а й усім бажаючим!

В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром  D0 A1 D0 BA D0 B0 D0 BB D0 BE D0 B4 D1 80 D0 BE D0 BC 20 1 В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром  D0 A1 D0 BA D0 B0 D0 BB D0 BE D0 B4 D1 80 D0 BE D0 BC 20 7

В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром  D0 A1 D0 BA D0 B0 D0 BB D0 BE D0 B4 D1 80 D0 BE D0 BC 20 11

Після урочистого відкриття, ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова – Петро Воробієнко, з великим задоволенням підкорив скелелазний стенд, після чого, Ольга Гуз провела відкритий урок для всіх присутніх.

В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром  D0 A1 D0 BA D0 B0 D0 BB D0 BE D0 B4 D1 80 D0 BE D0 BC 20 10 В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відкрився скеледром  D0 A1 D0 BA D0 B0 D0 BB D0 BE D0 B4 D1 80 D0 BE D0 BC 20 12

Ольга Гуз, переможниця проекту «Новий Відлік», подякувала керівництву Академії за успішну співпрацю та поділилася своїм бажанням навчати дітей, студентів та всіх бажаючих: скелелазанню, льодолазанню, альпінізму і висотним роботам. Відкриття скеледрома – це також і соціальний проект з допомоги постраждалим із зони АТО, однією з яких є і сама Ольга Гуз. Спортсменка відмітила, що заняття на скеледромі допоможуть дітям-переселенцям швидше адаптуватися в нових умовах, ветеранам АТО пройти реабілітацію і навіть воїнам, що отримали поранення, швидше відновити здоров’я.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова запрошує всіх бажаючих для тренувань і навчання на скелелазному стенді за наступними напрямками:

– Скелелазання;

– Льодолазання;

– Альпінізм;

– Висотні роботи (з видачею сертифікату допуску).