25-27 квітня 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», напрями «Телекомунікаційні системи та мережі» та «Інформаційні мережі зв’язку».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572  від 06.12.2017р. олімпіада проводилася на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова в дев’ятий раз поспіль.

Цього року до оргкомітету надійшло 59 анкет учасників з 10 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з 9 міст України: Запоріжжя, Києва, Красноармійська, Львова, Одеси, Полтави, Сум,  Харкова та Чернівців. Цьогоріч кількість учасників, що за фактом взяли участь у 2-му турі Олімпіади розподілилася  таким чином: 4й курс, напрям «Телекомунікації» – 22 особи; 5й курс, напрям «Інформаційні мережі зв’язку» ­– 12 осіб; 5й курс, спеціальність «Телекомунікаційні системи та мережі» – 16 осіб.

Протягом змагань учасники олімпіади розв’язували завдання з таких дисциплін:   «Телекомунікаційні системи передачі», «Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку»,    «Теорія електрозв’язку», «Системи комутації та розподілу інформації», «Обчислювальна техніка та мікропроцесори»,  «Системи мобільного зв`язку», «Телекомунікаційні та інформаційні мережі»,   «Інтернет-сервіси та технології».

За результатами олімпіади кращі студенти були нагороджені дипломами та грамотами. Дипломи I ступеня отримали студенти 2х закладів вищої освіти:  Дух Андрій Олегович (НУ “Львівська політехніка”), Васильковський Андрій Олександрович та Оркуш Дмиро Юрійович (ОНАЗ ім. О.С. Попова); Дипломи II ступеня отримали студенти 2х закладів вищої освіти: Черевичина Дар’я Євгеніївна (ОНАЗ ім. О.С. Попова), а також Швадчак Віталій Вікторович та Берневек Іван Андрійович (НУ “Львівська політехніка”). Дипломи III ступеня отримали студенти 2х закладів вищої освіти: Фісенко Віталій Валерійович (ХНУРЕ), а також Лютінська Олена Вікторівна та Рябова Юлія Дмитрівна (ОНАЗ ім. О.С. Попова).

В командному заліку призові місця вибороли такі вищі навчальні заклади:

• 4й курс, напрям «Телекомунікації»: команда НУ «Львівська політехніка» – I місце; команда команда ОНАЗ ім. О.С. Попова – II місце; команда НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» – III місце.
  • 5й курс, напрям «Телекомунікаційні системи та мережі»: команда ОНАЗ ім. О.С. Попова – I місце; команда НУ “Львівська політехніка” – II місце; команда НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» – III місце;
  • 5й курс, спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку»: команда НУ “Львівська політехніка” – I місце; команда ОНАЗ ім. О.С. Попова – II місце; команда ХНУРЕ – III місце.

Файл з результатами олімпіади доступний за посиланням https://owncloud.onat.edu.ua/index.php/s/ieGqFaCDsBN9TFO

Всі фото олімпіади доступні за посиланням –

P1120696 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120696P1120715 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120715P1120737 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120737P1120734 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120734P1120710 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120710P1120707 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120707P1120728 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120728P1120720 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120720P1120706 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120706P1120698 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120698P1120717 [object object] В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій P1120717