Урочисте відкриття VІІ Міжнародної науково-практичної конференції

21.03.2018 відбулось урочисте відкриття VІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”.

З вітальною промовою виступила директор ННІЕМ ОНАЗ ім. О.С. Попова, к.е.н., проф. Захарченко Л.А.

Також 21 березня 2018 р. відбулося пленарне засідання, в рамках якого виступали:

1. Князєва Олена Альбертівна д.е.н., проф. кафедри ЕП та КУ та Киоса Анна Олегівна студентка 4-го курсу спеціальність – «Менеджмент» ННІЕМ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Доповідь на тему: «Сравнительный анализ тарифов операторов связи Украины»
  2. Станкевич Ірина Володимирівна к.е.н., доц., в.о. зав. каф М та М та Булейко Любов Юріївна студентка 4-го курсу, спеціальність – «Економіка підприємства» ННІЕМ ОНАЗ ім. О.С. Попова.  Доповідь на тему: «Моніторинг задоволеності вимог здобувачів вищої освіти діяльністю освітньої організації».
  3. Пунченко Олег Петрович д.ф.н., проф., зав. каф. ФтаІУ та Левченко Вікторія Олегівна студентка 1-го курсу спеціальність – «Менеджмент» ННІЕМ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Доповідь на тему: «Культура як визначальний  тренд розвитку стародавніх латиноамериканських цивілізацій»
  4. Головань Катерина Дмитрівна, студентка 4-го курсу спеціальність – «Менеджмент» ННІЕМ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Науковий керівник: к.ф.н., ст. викл. каф. М та М Бондаренко Олена Михайлівна. Доповідь на тему: «Можливості впровадження в Україні закордонного досвіду використання криптовалюти»
  5. Таранишин Олег Олегович, студент 4-го курсу, ННІ РТІБ ОНАЗ ім. О.С. Попова. Науковий керівник: ст. викл. каф. ЕТ Зернова Світлана Пилипівна. Доповідь на тему: «Необходимость эффективного государственного регулирования в сфере телекоммуникаций»