Урочисте підписання угоди про програму подвійних магістерських дипломів між Одеською національною академією зв’язку ім. О. С. Попова (ОНАЗ) та Костанайським інженерно-економічним університетом  ім. М. Дулатова

Урочисте підписання угоди про програму подвійних магістерських дипломів між Одеською національною академією зв’язку ім. О. С. Попова (ОНАЗ) та Костанайським інженерно-економічним університетом ім. М. Дулатова

14.11.2019 в м. Костанай, Казахстан, відбулося урочисте підписання угоди про програму подвійних магістерських дипломів між Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ) та Костанайським інженерно-економічним університетом ім. М. Дулатова (КІнЕУ).

Відповідно до укладеної угоди магістранти КІнЕУ, які навчаються за освітньою програмою «Менеджер в IT» отримали унікальну можливість здобути другу технічну освіту за освітньою програмою «Телекомунікації та радіотехніка» в ОНАЗ ім. О. С. Попова. Навчальний процес буде забезпечуватися із використанням технологій дистанційної освіти шляхом залучення провідних науковців нашої академії на базі Інституту інфокомунікацій та програмної інженерії.

Одночасно із підписанням угоди відбулося урочисте затвердження програми навчання за цією подвійною магістерською програмою за участі представників телеком-спільноти Казахстану. Зокрема програмою передбачено захист однієї магістерської роботи, що знаходиться на стику двох галузей – економічної та технічної, та дозволяє найбільш комплексно поглянути на проблеми розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Перший набір за новою програмою подвійних магістерських дипломів відбудеться вже 2020 року.