Ukranian Creative Awards

Ukranian Creative Awards

Уперше в Одесі з 29 травня до 1 червня 21019 р. був проведений Ukranian Creative Awards (UCA) – проект,  що об’єднав найвідоміші фестивалі на рекламному ринку, зібрав найкреативніших людей країни, звів креативність у ранг національної ідеї. Проект об’єднав 4 найвідоміші креативні конкурси країни:

  • Ukrainian Design: The very bert of – національний конкурс, створений із метою виявлення найбільш талановитих імен в українському дизайні і популяризації вітчизняного дизайну.

  • ADC * UA AWARDS – національний конкурс кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, який організував та провів Клуб арт-директорів України ADC * UA.

  • WOW DONE AWARDS – міжнародний конкурс для проектів маркетингових сервісів і PR, а також місце зустрічі найкращих експертів маркетингових комунікацій.

  • КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ (КМФР) – міжнародний конкурс представляє кращі рекламні кампанії України та світу. Найпрестижніший рекламний конкурс України.

У межах фестивалю було проведено: експозиція конкурсних робіт UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2019, показ конкурсних робіт Київського міжнародного фестивалю реклами 2019 р., показ кращих ТБ-роликів планети на думку світової індустріальної преси Epica Awards 2018, показ конкурсних робіт Міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea 2018, а також семінарська програма на 3-х локація на теми: «Що чекає український медіа ринок? Панельна дискусія від Американської Торгівельної Палати »,« 20 years of Advertising in 10 tips »,« Кіберспорт. Переломний моментом індустрії спорту або швидкоплинний тренд »і« 20 років реклами реклами. Про користь і радості креативного нарцисизму »і багато інших.

Фестиваль зібрав величезну кількість учасників і волонтерів. Саме наші студенти ННІ ПІС Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова виступили волонтерами на цьому майданчику. Соціологи та PR-менеджери І і ІІ курсу були дуже раді допомагати в такій цікавій громадській події. Волонтерка Валентина Антонова говорить: «Від усіх нас хочу висловити величезну подяку директорату ННІ ПІС за надану можливість бути частиною такої неймовірної події як UCA! Ми не лише допомагали в організаційних моментах заходів, але і безпосередньо були учасниками дійства , ми також слухали лекції, дивилися експозиції конкурсних робіт і знайомилися з цікавими людьми. Це величезний досвід, який надалі зможе допомогти нам у нашій професійній діяльності».

⇒ Лист подяки за підтримку