12 квітня 2016 року в  конференц-залі ОНАЗ ім О.С. Попова  відбулася лекція-бесіда до дня працівників ракетно-космічної галузі України та

Всесвітнього дня авіації і космонавтики, яка була організована співробітниками бібліотеки.

Участь випускників ОНАЗ ім. О.С. Попова у розробці та реалізації проектів супутникового зв’язку! image004

Із вступним словом виступила зав. бібліотеки Грищенко О.Л.

Для студентів 1 курсу ННІ радіо, телебачення та інформаційної безпеки виступив лектор – доктор технічних наук, професор Академії зв’язку, академік Міжнародної Академії Інформатизації, член Європейської хартії інженерів-електриків Банкет Віктор Леонідович.

Участь випускників ОНАЗ ім. О.С. Попова у розробці та реалізації проектів супутникового зв’язку! image005

Доповідь супроводжувалась демонстрацією фотографій і документів з архіву докладчика.

►Розробка апаратури прийому сигналів метеосупутника «Метеор».

►Розробка Концепції розвитку супутникового зв’язку України.

►Робота на міжнародній конференції WRC-97 по виділенню частотно-орбітального ресурсу України.

►Підготовка фахівців КБ «Південне» для проекту « Морський старт».

Студент – поет 3-го курсу ІК Олександр Демченко декламував власні вірші. По темі заходу було організовано книжкову виставку.

Участь випускників ОНАЗ ім. О.С. Попова у розробці та реалізації проектів супутникового зв’язку! image006