Участь ОНАЗ ім. О.С. Попова у Всеукраїнському Форумі з розвитку фіксованого широкосмугового доступу

Участь ОНАЗ ім. О.С. Попова у Всеукраїнському Форумі з розвитку фіксованого широкосмугового доступу

Проректор з наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Вадим Каптур взяв участь у Всеукраїнському Форумі з розвитку фіксованого широкосмугового доступу (Ukraine Fixed Broadband Forum), який було організовано за підтримки компанії Huawei 27 листопада 2018 року в м. Київ, Україна. В роботі Форуму взяло участь близько 100 представників органів державної влади, операторів телекомунікацій та інших учасників телекомунікаційного ринку України, а також міжнародні експерти в сфері ІКТ.

Під час Форуму Вадим Каптур презентував доповідь на тему «Стратегії та політики впровадження широкосмугового доступу» в межах якої розглянув результати роботи Дослідницьких комісій Сектору розвитку МСЕ щодо впровадження широкосмугового доступу в країнах, що розвиваються, а також результати опитування щодо наявності країн-членів МСЕ політик розвитку широкосмугового доступу.

Відео презентації – https://youtu.be/E7w5_v0FvUI

DSC_34561 [object object] Участь ОНАЗ ім. О.С. Попова у Всеукраїнському Форумі з розвитку фіксованого широкосмугового доступу DSC 34561 DSC_36341 [object object] Участь ОНАЗ ім. О.С. Попова у Всеукраїнському Форумі з розвитку фіксованого широкосмугового доступу DSC 36341