У студентів «третього віку» розпочався новий навчальній рік!

В Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова вже традиційно в жовтні починається новий навчальний рік для студентів «третього віку» – пенсіонерів, які вчать долати «цифрова нерівність»!

Бабушки 1  У студентів «третього віку» розпочався новий навчальній рік!                1

«Цифрова нерівність» – проблема сучасного інформаційного суспільства. Найбільше йому схильні люди похилого віку (соціально незахищені, пенсіонери, інваліди).

В Одесі вирішення цієї світової проблеми сприяє реалізація спільного соціального освітнього проекту ОНАЗ ім. О.С. Попова і КП «Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району м.Одеси» – «Університет третього віку»!

Це сприяє скороченню «цифрового розриву» – поділу суспільства на тих, хто має можливість активно користуватися комп’ютером, сучасними гаджетами, IT, Інтернетом і тих, хто не володіє сучасними цифровими технологіями і не володіє відповідними навичками.

Викладачі та студенти Академії зв’язку четвертий рік поспіль безкоштовно навчають одеситів поважного віку основам комп’ютерної грамотності.

Завдяки їм десятки одеситів похилого віку долаючи «цифрова нерівність» починають розуміти – життя з виходом на пенсію тільки починається!