Турнір із волейболу, присвячений пам’яті тренера та викладача кафедри фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова Вакуленко Т. О.

24 січня 2020 р. відбувся щорічний турнір із волейболу, присвячений пам’яті тренера та викладача кафедри фізичного виховання ОНАЗ ім. О. С. Попова Тамари Олексіївни Вакуленко. Відповідні спортивні змагання проводилися за підтримки випускників академії, які були її вихованцями. На заході традиційно була присутня родина Т.О. Вакуленко.

У турнірі взяли участь команди до складу яких увійшли: студенти, викладачі та випускники академії.

Перемогу здобули випускники. Незважаючи на результати щорічного турніру, всі учасники змагань отримали позитивний настрій від гри в межах рідного навчального закладу. Випускники-волейболісти, які колись пліч-о-пліч грали в одній студентській команді, зустрілися та одержали задоволення від спілкування.

В урочистому нагородженні кращих гравців взяли участь представники родини Вакуленко.