Підрозділ щодо проведення курсів підвищення кваліфікації спеціалістів (у сфері зв’язку, оцінювачів майна та майнових прав, з комп’ютерної підготовки)

Метою створення підрозділу щодо підвищення кваліфікації (ППК) персоналу є організація курсів підвищення кваліфікації спеціалістів, керівників підприємств, державних службовців у галузі зв’язку, телекомунікацій, інформаційних технологій, економіки, менеджменту, державного управління а також з питань охорони праці та з базової підготовки оцінювачів майна та майнових прав, з комп’ютерної підготовки шляхом проведення занять, тренінгів, семінарів.

Курси оцінювачів майна та майнових прав проводяться згідно з Угодою  з Фондом державного майна України про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів №222 від 31.07.2017 року.

Курси компютерної підготовки проводяться  згідно  з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010р. № 796 „Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності”.

– Курси підвищення кваліфікації за базовими акредитованими напрямами громадян України проводяться згідно:

– Курси підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі зв’язку проводяться, згідно з ліцензією МОН України Серія АЕ №636424 від 20.05.2015р.
(додаток до ліцензії) про надання освітніх послуг навчальними закладами, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра (в т.ч. іноземних громадян);

– Курси з питань охорони праці для посадових осіб і спеціалістів проводяться, згідно з Дозволом №11.03.30-80.42.0 від 20.05.2003 року.

Головними завданнями підрозділу є:

Ø    Участь в організації та проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу підприємств, громадян з питань зв’язку та інформатизації,;

Ø    організація та проведення ІТ-курсів ОНАЗ ім. О.С. Попова;

Ø    організація та проведення курсів підвищення кваліфікації з базової підготовки оцінювачів майна та майнових прав.

Курси проводяться  на договорній платній основі  за договорами, укладеними ОНАЗ ім. О.С.Попова з підприємствами, організаціями, установами та громадянами.

Відповідальна особа за діяльність підрозділу «Підвищення кваліфікації фахівців»: Сухорученко Світлана Володимирівна.

Контактний телефон: (048) 705-02-84, моб. 050-672-56-03

Електрона пошта: s.suhoruchenko@onat.edu.ua