Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”!

Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”!

12 березня 2016 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський танцювальний фестиваль «ЛКС 2016» («Лучшая команда страны 2016»). Даний фестиваль являється наймасовішим танцювальним конкурсом серед поціновувачів хіп-хопу у  Східній Європі. Цього року у ньому прийняли участь 52 команди з усієї України.

Академію зв’язку на фестивалі представляла команда танцювального колективу «Triple Seven», яка виявилась єдиною від м. Одеса. 13 студентів із різних навчально-наукових інститутів Академії, під керівництвом Костянтина Луценко- студента 2 курсу ННІ ІК та ПІ, протягом двох місяців плідно готувались до фестивалю.

Результатом виснажливих та довготривалих тренувань стали: справжня дружня та згуртована  команда, готова до підкорення столичної сцени.

Вітаємо учасників колективу з успішним виступом та відбором до ТОП-10 команд країни. Із 18 команд, представлених у категорії «Adults», «Triple Seven» зайняла 9 сходинку. За відгуками членів журі та досвідчених тренерів, для участі у фінальній частині фестивалю нашій команді не вистачило лише впевненості та досвіду участі у подібних конкурсах. Адже це був їхній дебютний виступ на великій сцені на рівні з професійними колективами.

Бажаємо учасникам колективу «Triple Seven»  успіху та перемог у наступних конкурсах.

Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”! YhAUsJk83vM Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”!  SP 7828
Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”!  SP 7816 Танцювальний дебют студентів Академіїї на фестивалі “ЛКС 2016”! 1g5ne85vDrM