Святкування Дня Інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки в ОНАЗ ім. О.С. Попова

7 лютого 2019 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся грандіозний концерт, присвячений Дню Навчально-наукового інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки (ННІ РТ та ІБ).
На заході були присутні директори інститутів ОНАЗ ім. О.С. Попова та ректорат Академії на чолі з ректором П.П. Воробієнком, які прийшли привітати співробітників і студентів ННІ РТ та ІБ.
У концертній програмі активну участь взяли студенти як з інституту радіо, так і з інших інститутів Академії, а також колишні випускники, які не змогли пропустити можливість знову відвідати стіни рідної alma mater  .
Найважливішою подією цього свята стало вручення дипломів магістрам, які пройшли свій складний, але дуже цікавий та особливий шлях навчання в інституті РТ та ІБ.
 Серед гостей були розіграні цікаві подарунки, а студентів, які проявили себе під час навчання, нагороджено похвальними листами. Також вручено грамоти представникам кафедр інституту.