Святкування Дня Інституту кібербезпеки, комп’ютерних і радіо технологій в ОНАЗ ім. О. С. Попова

7 лютого 2020 року в ОНАЗ ім. О. С. Попова відбувся грандіозний концерт, присвячений Дню народження Навчально-наукового інституту кібербезпеки, комп’ютерних і радіо технологій (ННІ КБК і РТ).

На заході були присутні директори інститутів ОНАЗ ім. О. С. Попова та ректорат академії на чолі з ректором П. П. Воробієнком, які прийшли привітати співробітників і студентів ННІ КБК і РТ.

У концертній програмі активну участь взяли студенти зі всіх інститутів академії.

Найважливішою подією цього свята стало вручення дипломів магістрам, які пройшли свій складний, але дуже цікавий та особливий шлях навчання в інституті КБК і РТ. Привітати випускників та гостей прийшли партнери Інституту КБК і РТ: від компанії Lifecell -Задорожний Ігор, випускник  академії, який підкреслив  важливість співпраці працедавців та закладу віщої освіти, та вручив подарунки від компанії.

Серед гостей були розіграні цікаві подарунки та оголосили переможницю конкурсу логотипів, якою стала студентка 2-го курсу Олейникова Арина.