Святкування Дня академії, Дня працівників радіо телебачення та зв’яку і Дня студента в ОНАЗ  ім. О. С. Попова

Святкування Дня академії, Дня працівників радіо телебачення та зв’яку і Дня студента в ОНАЗ ім. О. С. Попова

14.11.2019 в актовому залі ОНАЗ ім. О. С. Попова відбулася подія, присвячена одразу трьом святам: Дню академії, Дню працівників радіо телебачення та зв’яку і Дню студента.

Ведучі вечора, Ігор Батіст, Анастасія Клапцова та Катерина Пасюта, надали вітальне слово ректорові ОНАЗ ім. О. С. Попова Воробієнку П. П.

Далі зі святом вітали: колектив «Impala dance crew» та Анастасія Кузьміна, авторську пісню виконав старший викладач кафедри автоматизації технологічних процесів та електроживлення Русу О. П., з ліричною композицією від Інституту проблем інформаційного суспільства виступила Анастасія Рожкова, також чуттєві композиції подарували: Маргарита Орден, Ірина Чащіна, Юлія Бондаренко, Анастасія Грузда.

Пристрасну румбу глядачам подарували студенти ІКПІ під керівництвом Дмитра Гордієнка.

Енергійно привітали гостей заходу черлідери «Elias».

Викладачам, які отримали вчені звання, було вручено дипломи.

Також завідувач кафедри мережі зв’язку Нікітюк Л. А. вручила кращим студентам міжнародні сертифікати.

Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері.