“СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

Визначати кращу команду КВК, кращий музичний номер і кращу танцювальну постановку належало команді журі, яку очолив ректор Академії, професор Петро Петрович Воробієнко. До складу журі увійшли також: Винокуров Кірілл – випускник академії, капітан команди КВН “Кисень”, Любачевський Максим – продюсер, саксофонист, співак, композитор. та засновник “Lubachevsky Production“, Тютярева Анастасія – старший редактор, автор та ведуча програм в Одеському філіалі Національного телеканалу Украини,  Войцеховський В’ячеслав – засновник танцювального центру “ILLEGAL” та хореограф танцювальної команди “ILLEGAL DANCERS CREW”, Горщенко Юлія – викладач ОНПУ ім. К.Д. Ушинського, а також керівник шоу-балету “Le Grand”.

Привітав всіх присутніх зі святом та побажав успіхів учасникам ректор Академії – Петро Петрович Воробієнко. Та, за доброю традицією, подарував усім присутнім запальний танець! studzima (18)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 18

робити вибір членам журі було вкрай складно, тому що всі учасники ретельно попрацювали в процесі підготовки, кожна команда намагалася відстояти честь свого інституту.

Приємним сюрпризом для глядачів та учасників були виступи членів жюри, а саме: Максима Любачевського з музикальною композицією та В’ячеслава Войцеховського з хореографічною постановою, а також виступ у стилі “Stand Up” студента Академії – Євчука Володимира.

studzima (11)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 11 studzima (17)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 17

studzima (7)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 7

В результаті, номінації розподілилися наступним чином:

У номінації «Хореографія» – 1 місце -ННІ ІКПІ та ННІ Е та М, 2 місце – ННІ ПІО, 3 місце – ННІ КТА і Л.

studzima (2)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 2studzima (4)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 4studzima (8)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 8studzima (23)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 23

У номінації «Вокал» – 1 місце – ННІ КТА і Л, 2 місце – ННІ РТ та ІБ,  3 місце – ННІ ПІО та ННІ ІКПІ.studzima (6)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 6studzima (12)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 12
studzima (16)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 16studzima (21)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 21
studzima (22)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 22

У номінації «КВН» – 1 місце – ННІ КТА і Л, 2 місце ННІ Е, 3 місце – ННІ ПІО.
studzima (1)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 1studzima (5)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 5studzima (14)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 14studzima (20)  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! studzima 20

Нагороди за краще акторське мастрество “СтудЗими 2016” отримали: Тафій Максим, як кращий актор, а кращою актрисою стала Радомська Софія.

За сумарними результатами трьох конкурсів володарем перехідного Кубка фестивалю талантів серед першокурсників «Студентська зима 2016» став Інститут Комп’ютерних технологій, автоматизації та логістики!

yF0TY8zEjHA  “СтудЗима 2016” в ОНАЗ ім. О.С. Попова! yF0TY8zEjHA

Висловлюємо особливу подяку партнеру та спонсору “Студентської Зими 2016”:  “Музею цікавої науки”, за надані подарункові сертифікати кращій актрисі і кращому акторові “СтудЗими 2016”.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у творчості та навчанні!