З 5 по 8 квітня 2016 року в Вінницькому національному технічному університеті відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з Радіотехніки («ВСОРТ-2016»).

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова на II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Радіотехніки 57078526e9d16 Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова на II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Радіотехніки 57051b21c4f34 20 1

Від імені академії в олімпіаді приймали участь студенти групи Р-4.02 ННІ РТ та ІБ: Визнюк Олександр, Таранішин Андрій і Царьов Андрій. Вони плідно готувалися до олімпіади під чітким керівництвом викладачів Академії.

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова на II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Радіотехніки 57077308ad938

Визнюк Олександр був нагороджений дипломом за 1 місце з дисципліни «Основи теорії кіл» та грамотою за оригінальне, нестандартне розв’язання задачі з цієї ж дисципліни.

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова на II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Радіотехніки 5707850fd28a1

В березні 2016 року команда «Healthy Way» під керівництвом Царьова Андрія, студента Р-4.02 ННІ РТ та ІБ, прийняла участь у 2 регіональному етапі Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотой байт». Конкурс направлений на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності в сфері ІТ-технологій, дизайну і комунікації. «Healthy Way» зайняла 1 місце в номінації Internet of Things (номінації від Intel) та 2 місце в номінації Startup Challenge. 23-24 квітня 2016 року «Healthy Way» буде приймати участь на міжнародному фіналі чемпіонату «Золотий байт», де кращі IT проекти України, Білорусії, Казахстану і інших країн ближнього зарубіжжя зустрінуться на фіналі Міжнародного IT Чемпіонату “Золотий Байт 2016”!