Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи

З 13 по 15 травня 2016 року на базі відпочинку ОНАЗ ім. О.С. Попова – «Електрон», відбулися щорічні студентські міжінститутські Олімпійські ігри.

Традиційно ігри проходять у форматі таких інтелектуальних та спортивних конкурсів як: «Квест», «Що? Де? Коли?», футбол, волейбол, жіночий армреслінг та інші. Цьогорічні змагання були приурочені до Дня Європи.

Протягом 3-х днів на базі відпочинку таїла справжня атмосфера дружби, підтримки та водночас суперництва з бажанням до перемоги.

Історія студентських Олімпійських ігор бере свій початок з 2011 року. За ці роки переможцями змагань ставали: тричі ННІ ІКПІ (ТКС, ІМ, ІК) та двічі ННІ Е та М. Саме тому результат VI Олімпійських ігор носив для усіх учасників інтригуючий характер. Хто переможе: досвідчені та титуловані команди ІКПІ та Е і М чи амбіційні та добре вмотивовані команди РТ та ІБ, збірна команда КТА і Л та ПІС?

Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 1 Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 2
Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 3 Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 4

Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie

Щороку участь у змаганнях приймає одна команда гостей. Цей рік не став виключенням. Збірна команда випускників «ДМБ» склала добру конкуренцію інститутським командам.

Досвід, знання та підтримка добрих традицій, бажання залишатись самим креативним, спортивним, інтелектуальним та злагодженим інститутом Академії довів ННІ Е та М здобувши третю поспіль перемогу, зрівнявшись по кількості перемог з ННІ ІКПІ.

Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 5 Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 6
Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 7 Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 8

По результатам усіх конкурсів місця розподілились наступним чином:

I місце- ННІ Е та М (64 бали);

II місце- ННІ ІКПІ (57 балів);

III місце- РТ та ІБ (55 балів);

IV місце- КТА і Л та ПІС (54 бали);

V місце- «ДМБ» (50 балів).

За рішенням організаторів Олімпійських ігор:

Найактивніша учасниця- Коровкіна Ксенія (ІКПІ);

Найактивніший учасник- Павлюченков Дмитро (РТ та ІБ);

Найкращий капітан команди- Аніцев Сергій (Е та М).

Окремо висловлюємо слова вдячності незмінному ведучому студентських Олімпійських ігор, випускнику Академії зв’язку – Винокурову Кирилу.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім учасникам наснаги, бажання до нових звершень та перемог!

Студентські Олімпійські ігри до Дня Європи olimpiyskie 20 9