“СТУДЕНТСЬКА ЗИМА – 2018“

“СТУДЕНТСЬКА ЗИМА – 2018“

05 грудня 2018 року в актовій залі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся щорічний фестиваль талантів першокурсників “СТУДЕНТСЬКА ЗИМА – 2018“. Команди продемонстрували прекрасні результати, не зважаючи на всі труднощі та перешкоди.
Цього року у фестивалі взяли участь 5 інститутів: ННІ ІКПІ, ННІ РТ та ІБ, ННІ КТА та Л, ННІ ЕМ, ННІ ПІС. Учасникам конкурсу допомагали куратори, які віддали багато вільного часу та енергії задля успішного виступу своєї команди.
Визначати кращу команду КВК, кращий музичний номер і кращу танцювальну постановку належало команді журі, яку очолив ректор Академії, професор Петро Петрович Воробієнко.
Зробити вибір членам журі було вкрай складно, адже всі учасники заслуговували на перемогу,бо показали справжній професіоналізм та креативність. Також присутніх порадували цікавими й несподіваними виступами не тільки учасники фестивалю, а і ректор Академії, який подарував усім глядачам на заході запальний танець із чарівною студенткою ІІ курсу КТ та Л Прошкіною Яною.