Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова відвідали захід, присвячений 190-річчю від заснування Одеської національної наукової бібліотеки «Видатні постаті та події в історії ОННБ: Олександра Миколаївна Тюнєєва».

18.04.2019 студенти І курсу ІК та ПІ разом із співробітниками бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відвідали захід, присвячений 190-річчю від заснування Одеської національної наукової бібліотеки «Видатні постаті та події в історії ОННБ: Олександра Миколаївна Тюнєєва».

Захід присвячено видатному книгознавцю, бібліотекознавцю та першому директору ОННБ Олександрі Миколаївні Тюнєєвій. Під час Другої світової війни, 1 лютого 1942 року її було призначено на посаду директора Одеської публічної наукової бібліотеки імені Горького. Разом із невеликою групою співробітників вони зробили все задля збереження бібліотеки.

Вступне слово було надано генеральному директору ОННБ Бірюковій Ірині Олександрівні. Також своїми спогадами про О.М. Тюнєєву поділилися журналіст, культуролог, шеф-редактор газети «Всемирные одесские новости» Голубовський Євген Михайлович, краєзнавець Матвєєва Світлана Григорівна та інші.

Відбулась урочиста передача бібліотеці крісла, що належало Олександрі Тюнєєвій, відреставрованого за ініціативи та підтримки Армена Пушкіновича Петояна, краєзнавця, голови ГО «Одеський центр вірменознавства», «Одеський фонд культурної спадщини», члена комісії з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.