Студенти ННІ РТ та ІБ призери Міжнародної студентської олімпіади!

4 – 5 квітня 2019 року в м. Ужгороді на базі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії було проведено Міжнародну студентську олімпіаду «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

В олімпіаді взяли участь студентські команди, які представляли провідні заклади вищої освіти України.

Головні завдання та мета олімпіади:

1. Розгляд широкого спектру реальних та потенційних загроз інформаційно-психологічній безпеці держави, суспільства і окремої особи.

2. Формування критичного мислення серед студентів і курсантів.

3. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення навчального процесу для підготовки фахівців із захисту інформаційного простору.

4. Визначення ролі і місця закладів вищої освіти та науково-дослідних закладів у забезпеченні інформаційно-психологічної безпеки держави.

На думку організаторів такі олімпіади потрібні для підготовки висококваліфікованих фахівців (державних службовців, політологів, правознавців, соціологів, психологів, журналістів, представників силових відомств) та для формування критичного мислення серед широких верств населення.

За результатами олімпіади команда Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова (студенти ННІ РТ та ІБ, гр. КБ-1.01 Пастухов Д.В., Кобзар І.Р та Ничипорчук А.О) під керівництвом директора ННІ РТ та ІБ  проф. Васіліу Є.В. посіла друге місце у командних змаганнях та перше у індивідуальному заліку (Кобзар І.Р.).

Вітаємо наших студентів із високими результатами та бажаємо подальшої наснаги!

Говорячи про перемогу, також рекомендуємо Вам магазин промокодом і акцій на кожен день okBery.com.
Купивши промокод можна значно заощадити при покупці устройсва а приємним бонусом буде можливість безкоштовно отримати крутий приз (від iPhone X до крутого ігрового ноутбука) акції та конкурси проходять кожен день!
Заходьте і беріть участь в акції okBery.com