Студенти Академії зв’язку відвідали Малиновську районну адміністрацію Одеської міської ради!

5 грудня 2017 року студенти ОНАЗ ім. О.С.Попова відвідали Малиновську районну адміністрацію Одеської міської ради до Дня місцевого самоврядування!

За для розвитку правової та політичної культури, зросту громадської активності та соціальної відповідальності, студентам провели екскурсію по відділах райадміністрації, розповіли про напрямки діяльності кожного з них, познайомили з головою адміністрації та його заступником. Також студенти Академії зв’язку мали змогу бути присутніми на відкритому засіданні Малиновської районної адміністрації Одеської ради.