Метою студентського самоврядування є участь студентів в соціальному житті для розвитку самоповаги та соціальної компетенції, потреба сформувати у молоді активну життєву позицію, лідерські якості, підготувати її до участі в осмисленому управлінні суспільством.

Студентське самоврядування в Одеській національній академії звязку ім. О.С. Попова представляє і захищає права та інтереси студентів, являється зв’язуючою ланкою між студентським колективом і адміністрацією академії, сприяє зайнятості студентів, пропагує здоровий спосіб життя, веде волонтерську та благодійну діяльність, організовує студентські свята, тематичні вечори, одно-, або дводенні “Тури вихідного дня”, оздоровлення на академічній базі відпочинку «Електрон», яка знаходиться на чорноморському курорті Кароліно-Бугаз, тощо.

Також рекомендуємо Вам магазин промокодом і акцій на кожен день okBery.com.
Купивши промокод можна значно заощадити при покупці устройсва а приємним бонусом буде можливість безкоштовно отримати крутий приз (від iPhone X до крутого ігрового ноутбука) акції та конкурси проходять кожен день!
Заходьте і беріть участь в акції okBery.com