Начальник Приморського відділу поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області Микола Піщанський завітав до Одеського коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова і подякував 18-річному Мар’яну Сікану за проявлену ним сміливість та нагородив цінним подарунком.

Студент Коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова допоміг затримати злочинців ZKHphPH0eBE

Під час своєї пробіжки по парку 18-річний студент почув, як дівчина кличе на допомогу. Хлопець побіг на поклик та побачив, як двоє чоловіків намагалися відібрати у дівчини сумку. Мар’ян, не роздумуючи, кинувся на допомогу.  Один зі зловмисників почав втікати, а інший кинувся на хлопця з кастетом. Під час сутички хлопцю вдалося затримати правопорушника. Коли на місце прибули працівники патрульної поліції, то студент передав зловмисника в руки правоохоронців.

На даний час зловмисники затримані та відносно них проводяться слідчі дії.

Директору Одеського коледжу зв’язку та інформатизації Петрусенко Сергію полковник поліції оголосив подяку за моральне та патріотичне виховання підростаючого покоління.

Студент Коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова допоміг затримати злочинців pXqyOYlzuvE